Proč právě video?

Víte, že na upoutání návštěvníka na Vašem webu máte jen pár vteřin?

A pokud nezaujmete, ztrácíte šanci udělat z návštevníka vlastního zákazníka.

Jak zaujmout? Jak být lépe vidět? Čemu věří Vaši klienti?

Tomu, co mohou vidět na vlastní oči. Tomu, co uslyší od Vás.

Tak jim to konečně řekněte prostřednictvím VIDEA!

CO NEJRADĚJI NATÁČÍM?

Sama se ráda vzdělávám, a proto nejraději natáčím vzdělávací programy s inspirujícími lektory z oblasti osobního rozvoje, které pro mě mají obrovskou přidanou hodnotu. Na druhou stranu také s oblibou ukazuji druhým, jak věci fungují:-). Proto jsem si zamilovala i natáčení a prezentaci výrobků před kamerou.

Ale nebojím se i jiných kameramanských výzev!

ONLINE VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY

Specializuji se na natáčení a tvorbu online vzdělávacích programů, které tvořím prostřednictvím MioWebu. Spolupracovala jsem na tvorbě většiny vzdělávacích programů projektu zenyzenam.cz.
Díky členským sekcím Miowebu společně vytvoříme obsah, který bude přístupný pro platící klienty. Chcete i Vy vlastní online vzdělávací program a potřebujete více informací?

PREZENTAČNÍ, FIREMNÍ NEBO OSOBNÍ VIDEA

Natočím vám video představující Vaši firmu, osobu službu či projekt. Takové video pomáhá divákovi lépe pochopit filosofii a vizi Vaší společnosti nebo služby.
Zapůsobte na emoce svých zákazníků a vybudujte si s nimi tolik potřebnou důvěru. S použitím vlastního videa dostane Váš web nový, modernější kabát a stane se tak silnějším prodejním nástrojem než pouhý text.                     

VIDEOTRAILERY

Vyšperkujte svůj web  dynamickým videem na uvodní stránce!
Podívejte se na www.lilia.cz, jak takové video může vypadat jako videobackground na pozadí Vašeho webu.

RODINNÁ VIDEA 

Rodinných fotografií máme plné počítače, ale kolik máte rodinných videí? Pamatujete si přesně, jak vaše děti vypadaly jako malá miminka, na jejich výrazy, na jejich krásné tváře?
Nabízím Vám vytvoření rodinných nebo časosběrných rodinných videí s vašimi dětmi nebo domácími mazlíčky. Nemusíte nikam do ateliéru, vše natočíme z pohodlí vašeho domova. Můžeme se potkat i vícekrát do roka a vy tak můžete mít video, které bude mapovat to nejkrásnější období v životě vašeho dítěte...

VIDEA S ŽENSKOU TEMATIKOU

Už více než dva roky pracuji převážně se ženami. Baví mě přinášet pro ženy nové pohledy, informace, vzdělávat je. Spolupracuji s celou řadou kouček a mentorek z oblasti osobního rozvoje a tato práce mi dává obrovský smysl a velmi mě baví.

Máte i Vy přání také sdělit něco světu prostřednictvím videa? Ozvěte se mi:).

VIDEA Z OSLAV A RITUÁLŮ

HUDEBNÍ VIDEOKLIPY

VIDEOREPORTÁŽE 

Chcete zachytit atmosféru vaší firemní  nebo rodinné události?
Natočím vám video, které shrnuje průběh a všechny důležité momenty vaší akce. Pokud toto video má posloužit vaší firmě, doporučuji doplnit ho o krátké rozhovory s účastníky. Díky tomu velmi věrohodně zachytíme atmosféru celé události, kterou přeneseme na další diváky. Video Vám pak poslouží jako reference nebo pozvánka na další ročník této akce.

VIDEOPREZENTACE SLUŽBY

Chcete, aby se vaši klienti dozvěděli o tom, co přesně děláte?
Nechte si vytvořit na svůj web video, které představí Vaši službu nebo provozovnu lákavou a srozumitelnou formou.

Dejte klientům nahlédnout pod pokličku vaší tvorby a nabídněte ochutnávku. Seznamte je s tím, co od vás mohou očekávat a v čem jste jiní než vaše konkurence. Vyzdvihněte své silné stránky a pozvěte je k vám...

VIDEORECENZE PRODUKTŮ

Máte výrobky, které chcete ukázat světu prostřednictvím videa?
Nabízím Vám natočení i prezentaci Vašich výrobků. Díky komentované prezentaci můžete vyzdvihnout všechny přednosti Vašeho produktu také upozornit na speciální detaily a funkce vašich výrobků.

Doplněním záběrů z "terénu" umožníte zákazníkům vytvořit si komplexní představu jak o vzhledu, tak také o konkrétním použití Vašeho výrobku. 

VIDEOUKÁZKY PRODUKTŮ

V zahraničí už celkem běžná věc. U nás zatím jen výsada největších e-shopů, které pochopily, že prostřednictvím videa mohou výrobek ukázat v maximálních detailech, které by si zákazník z fotografiíí na webu nemohl prohlédnout.

Vytvořím i pro Vás takováto jednoduchá krátká, ale úderná videa. Pro Vašeho zákazníka bude mnohem jednodušší představit si konkrétně váš produkt, jeho skutečnou podobu, velikost a použití. Tato videa zastoupí jejich oči a ruce zákazníka v kamenném obchodě.