Veronika Hejnová

"Jsem žena, nadšená milovnice videa a vzdělávání. Miluju svůj život a svoji práci! "

Moje cesta k videu byla nečekaná a klikatá. 
Dnes si však skutečně užívám každý okamžik, kdy můžu dělat to, co mě neskutečně baví!

Jaký je můj příběh?

Jsem žena s velkým srdcem a nadšením pro video, které mě neskutečně baví a kterému jsem se rozhodla naplno věnovat.  S natáčením videí jsem začala před pár lety, když jsem byla na rodičovské "dovolené" se svými dětmi.

Začala jsem spolupracovat s e-shopem, který prodával hračky, a mým úkolem bylo vybudovat a zajistit provoz věrnostního programu pro zákazníky. Mimojiné jsem také měla za úkol otestovat  a natočit videorecenze prodávaných hraček.

Já a mluvit před kamerou???!

Po 160 natočeném videu jsem se konečně dokázala uvolnit a nestydět se a navíc...

Zjistila jsem, že mě natáčení videí neskutečně baví a těší, a to nejenom před, ale i za kamerou!

A tak začala má cesta...

Od té doby se neustále učím a zdokonaluji. Nasávám rady od zkušených odborníků a užívám si. 
Svobodný, vzrušující a naplňující život a práci, která mě těší a naprosto naplňuje!

Za necelé 3 roky jsem se dostala k lidem a k projektům, o kterých by se mi dříve ani nesnilo. Můžu růst každým dnem, a to jak osobně, tak také profesně. S obrovskou vděčností a pokorou děkuji každému jednomu klientovi, kterého jsem mohla na své cestě potkat!

KDO JSEM DNES?

Jsem MÁMA

A to už více než 9 let. Jsem máma dvou milovaných expertů, kteří mi každý den zrcadlí, kde ještě je potřeba se zdokonalovat a učí mě trpělivosti a přijímání. Jsme dokonalý tým a nevyměnila bych ani jeden den s nimi.

Jsem MANŽELKA

Mám tu čest stát více než 17 let po boku úžasného muže, který mi je celou dobu oporou ve chvílích vzestupů i pádů. S láskou a pochopením mě směřuje a doprovází na mé cestě a trpělivě snáší mé cyklické nálady i nápady.

Jsem exčlenka senzačního týmu ŽENY ŽENÁM

Více než  2 roky jsem byla členkou senzačního týmu Ženy ženám. Prostřednictvím tohoto projektu a jeho zakladatelky Alice Kirš jsme otevíraly novou dimenzi ženství tisícovkám ostatních žen skrze online vzdělávací programy, videa, články a rozhovory z oblasti osobního rozvoje. Byly to nejzásadnější 2 roky mého života, které mi otevřely dveře k další kariéře. Děkuji Ti, Alice, za tuto životní příležitost!

Jsem SPOKOJENÁ A ZÁŘIVÁ ŽENA

Jsem svobodnou, divokou, radostnou a spokojenou ženou, která vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání. Ženou, která věří sama sobě, své intuici a která naplňuje své poslání tím, co miluje.

Co dělám nyní?

V současné době pravidelně vytvářím videoobsah pro Lilii Khousnoutdinovou a její Cestu extáze.
Všechna videa najdete ke shlédnutí TADY.

Dále natáčím workshopy, semináře a tvořím online programy pro klienty. Také točím miminka a experimentuji s natáčením hudebních videoklipů:-).